نمايندگي روزنامه مطبوعات تیتر امروز روزنامه ها

نمايندگي: روزنامه مطبوعات تیتر امروز روزنامه ها

شکست سرنا ویلیامز برابر انجلیک کربر در فینال تنیس ویمبلدون

به گزارش سرپوش، انجلیک کربر، تنیس باز ۳۰ ساله آلمانی انتقام شکست دو سال گذشته را از سرینا ویلیامز گرفت و با پیروزی در دو ست پیاپی (۳-۶ ۳-۶) عنوان قهرم..

ادامه مطلب

دو نفر دیگر به کمیته اخلاق دعوت شدند ، جزییات تازه از پرونده حق پخش ۳۱۶ هزار دلاری

پس از دعوت از علی کفاشیان به کمیته اخلاق به علت پرونده حق پخش تلویزیونی چهار بازی تیم ملی، دو نفر دیگر به این کمیته دعوت شدند. جزییات تازه از ..

ادامه مطلب

«رافائل نادال» فاتح رولان گاروس ۲۰۱۸

رافائل نادال مرد شماره یک تنیس دنیا با پیروزی برابر دومینیک تیم فاتح مسابقه های تنیس رولان گاروس امسال شد. «رافائل نادال» فاتح رولان گاروس ۲۰۱..

ادامه مطلب

آپشن‌های خاص جهت مربی ترکیه‌ای , همه چیز راجع به پیشنهاد تراکتورسازی به دنیزلی

باشگاه تراکتورسازی همچنان در حال مذاکره با مصطفی دنیزلی است تا بتواند او را به عنوان جانشین یحیی گل‌محمدی به تبریز بیاورد. همه چیز راجع به پیش..

ادامه مطلب

مرد تایلندی اصلاً سرمربی نبود! ، ادعای تازه در کبدی زنان/ دختر رییس فدراسیون

اعظم مقصودلو مدیر فنی تیم ملی کبدی زنان در تصویر العمل به حرف های سرپرست فنی مسابقه های گفت: کاملا حرف‌های رحیمی‌نژاد را تکذیب می‌کنم.  ..

ادامه مطلب

شوخی جالب بازیکنان استقلال با منصوریان

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلالی ها از هفته گذشته یک تورنمنت به نام لینینگ بین خود برگزار کردند. در این تورنمنت بازیکنان به تیم های 4 نفره تقسیم شدند و با هم م..

ادامه مطلب

قطر با شکست کره صدرنشینی کشور عزیزمان ایران را قطعی کرد

با شکست کره جنوبی برابر قطر صدرنشینی کشور عزیزمان ایران در گروه A انتخابی جام جهانی قطعی شد.  قطر با شکست کره صدرنشینی کشور عزیزمان ای..

ادامه مطلب