نمايندگي روزنامه مطبوعات تیتر امروز روزنامه ها

نمايندگي: روزنامه مطبوعات تیتر امروز روزنامه ها

عکس جنجالی رضا صادقی با یک زن جوان

عکس یادگاری رضا صادقی با یک طرفدار خانم, باعث بوجود آمدن حاشیه هایی جهت وی شده است است. عکس جنجالی رضا صادقی با یک زن جوان عبارات مهم : تصویر..

ادامه مطلب

افزایش تعداد جایگاه ثابت عرضه دام زنده جهت روز عرفه و عید قربان

مدیرعامل شرکت مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به وجود 3 جایگاه عرضه دام بهداشتی در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گ..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

پشت پرده رانت ثبت سفارش

خودرو از آن دسته کالاهایی است که همواره مورد توجه است و هر نوع تصمیم‌گیری می‌تواند این کالا را در حوزه قیمت متاثر کند. زمانی که مهربرجام زده شد یکی ازح..

ادامه مطلب

شوخی جالب بازیکنان استقلال با منصوریان

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلالی ها از هفته گذشته یک تورنمنت به نام لینینگ بین خود برگزار کردند. در این تورنمنت بازیکنان به تیم های 4 نفره تقسیم شدند و با هم م..

ادامه مطلب

اختلالات خواب دوره بارداری با ریسک وضع حمل زودهنگام همراه است

طبق نتیجه های یک مطالعه، اختلالات خواب در طول بارداری ممکن است ریسک وضع حمل زودهنگام را زیاد کردن دهد. اختلالات خواب دوره بارداری با ریسک وضع ..

ادامه مطلب

طلاق خبرساز دیگری در هالیوود

کریس پرت و آنا فاریس زوج مشهور سینمای آمریکا نیز به فهرست بلند بالای ازدواج‌های ناموفق هالیوود اضافه شدند.. طلاق خبرساز دیگری در هالیوود عبارات..

ادامه مطلب

توسعه روابط با کشورهای افریقایی از اولویت‌های سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران است / جهانگیری

معاون اول رییس جمهور با اشاره به جایگاه قاره افریقا درسیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: توسعه روابط با کشورهای افریقایی از اولویت های کشور عزیزمان ا..

ادامه مطلب