نمايندگي روزنامه مطبوعات تیتر امروز روزنامه ها

نمايندگي: روزنامه مطبوعات تیتر امروز روزنامه ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مرد تایلندی اصلاً سرمربی نبود! ، ادعای تازه در کبدی زنان/ دختر رییس فدراسیون

اعظم مقصودلو مدیر فنی تیم ملی کبدی زنان در تصویر العمل به حرف های سرپرست فنی مسابقه های گفت: کاملا حرف‌های رحیمی‌نژاد را تکذیب می‌کنم. 

مرد تایلندی اصلاً سرمربی نبود! ، ادعای تازه در کبدی زنان/ دختر رییس فدراسیون

ادعای تازه در کبدی زنان/ دختر رییس فدراسیون: مرد تایلندی اصلاً سرمربی نبود!

عبارات مهم : تصویر

اعظم مقصودلو مدیر فنی تیم ملی کبدی زنان در تصویر العمل به حرف های سرپرست فنی مسابقه های گفت: کاملا حرف های رحیمی نژاد را تکذیب می کنم.

من آخر بازی به سالن آمدم و این صحنه را که دیدم بسیار ناراحت شدم. خودم روسری را از سر این مربی برداشتم و پرت کردم.

مرد تایلندی اصلاً سرمربی نبود! ، ادعای تازه در کبدی زنان/ دختر رییس فدراسیون

اعظم مقصودلو در گفت وگو با ایسنا در تصویر العمل به صحبت های رحیمی نژاد سرپرست فنی مسابقه های کبدی آسیا اظهار کرد: من چه کاره بودم؟ خودتان کلاه تان را قاضی کنید. من مدیر فنی تیم ملی ام. چه حقی داشتم که روسری سرمربی کنم و بگویم که به زمین برود؟ اصلا آن زمانی که آن ها می گویند من در سالن مسابقه ها نبودم و کنار تیم خودم بودم. کاملاً حرف های رحیمی نژاد را تکذیب می کنم. امکان ندارد که من چنین کاری کرده باشم.

او تاکید کرد: من آخر بازی به سالن آمدم و این صحنه را که دیدم بسیار ناراحت شدم. خودم روسری را از سر این مربی برداشتم و پرت کردم و گفتم این چه کار زشتی است که انجام شده است است؟ همکارانم، شاگردانم و دوستانم که آنجا بودند شاهد هستند. آن ها می گویند که من از ابتدا در سالن بودم و روسری را سر مربی تایلندی کردم در صورتی که من ثانیه های آخر بازی آمدم.

اعظم مقصودلو مدیر فنی تیم ملی کبدی زنان در تصویر العمل به حرف های سرپرست فنی مسابقه های گفت: کاملا حرف‌های رحیمی‌نژاد را تکذیب می‌کنم. 

مدیر فنی تیم ملی کبدی زنان ادامه داد: بعد از اینکه روسری را پرت کردم بهش گفتم چه کاری است که کرده است؟ از من عذرخواهی کرد و من به او گفتم که این کار غیر قانونی هست. نمی شود که در کنار زمین بماند. ولی او می خواست که بازی را از نزدیک ببیند. باز هم تاکید کردم که ورود مربی مرد به داخل مسابقه های زنان غیر قانونی است و مجوز ندارد.

مقصودلو حتی مربی بودن این مرد تایلندی را تکذیب کرد و گفت: به آن ها گفتم آیا مربی زن با خود آورده اید و هزینه های ما را زیاد کرده اید. هم مربی زن آورده اید و هم سرپرست تیم که به عنوان مربی مرد تایلند در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … مطرح شد. این بحث را با آن مرد تایلندی کردم و رفتم. تیم تایلند مربی زن به نام الیسا داشت که از بازیکنان قدیمی تیمش است و همین الیسا روی نیمکت نشسته هست. فیلم آن نیز وجود دارد. آن مرد تایلندی از کنار زمین دارد بازی ها را نگاه می کند و می خواست که تیمش را حمایت کند.

او ادامه داد: من به این ها کاری ندارم ولی اینکه من بخواهم روسری سر مرد تایلندی کنم خنده آمیز هست. فدراسیون اگر رحیمی نژاد را برداشته هست، چون توقع داشت که او به عنوان ناظر مسابقه ها دقت و نظارت بیشتری داشته باشد ولی من به این تصمیمات فدراسیون کاری ندارم و دخالتی نمی کنم.

مرد تایلندی اصلاً سرمربی نبود! ، ادعای تازه در کبدی زنان/ دختر رییس فدراسیون

دختر رییس فدراسیون ادامه داد: روز قبل از برگزاری مسابقه ها یک اعتراض به زن رحیمی نژاد داشتم که آیا قرعه تیم من سخت و فاصله بین مسابقه ها کم است؟ همین هم شد که ما به کره باختیم. من از رحیمی نژاد خواستم که اگر می شود و به این علت که ما میزبان هستیم، از این امتیاز استفاده کنیم و فاصله بین مسابقه ها را زیاد کنیم. ولی او مخالفت کرد و گفت نمی توان خلاف قوانین کاری انجام داد و باید طبق قانون از پیش تعیین شده است واکنش‌ها کنیم. چطور در آن شرایط نگفت که دختر رییس فدراسیون این حرف ها را زده است ولی الان می گوید.

وی در پاسخ به این پرسش که سمت رحیمی نژاد چه بود گفت: رحیمی نژاد مسئول برگزاری مسابقه ها و نظارت کامل بر زمین را داشت. من به این ها کاری ندارم. به این معترضم که آیا این حرف ها را راجع به من زده شده است هست. من هیچ سمتی در برگزاری مسابقه ها نداشتم. اینکه گفته می شود کمیته تدارکات بوده ام اصلا این طور نیست. هیچ ابلاغی هم ندارم. هیچ دخالتی در زمین نداشتم. من به چیدمان، داوران و نحوه برگزاری کاری نداشتم و اصلا به من ربطی نداشتم. مسئولیت من تنها مدیر فنی تیم ملی بوده است.

اعظم مقصودلو مدیر فنی تیم ملی کبدی زنان در تصویر العمل به حرف های سرپرست فنی مسابقه های گفت: کاملا حرف‌های رحیمی‌نژاد را تکذیب می‌کنم. 

او خاطرنشان کرد: مگر من فرزند ام که روسری بر سر مرد تایلندی کنم؟ به قول خود این افراد نیز من دختر رییس فدراسیونم. من حیثیت پدرم را زیر پرسش نمی برم که این کار را بکنم. سود این داستان به من نمی رسید. این تیم حتی حریف من هم نبود. با آن ها هیچ صنمی نداشتم و حتی در یک گروه هم نبودیم. آیا باید این کار را کرده باشم؟

مقصودلو تاکید کرد: هر کسی می خواهد این عنوان را گردن کس دیگری بیندازد. هیچ مشکلی وجود نداشت. ما از مردم هم عذرخواهی کردیم و باز هم عذرخواهی می کنیم. ما از این قضیه ناراحتیم ولی یک اتفاق سهوی بود. میزبانی عالی بود و جهت جامعه کبدی و آینده کبدی خوب بود. عمد در کار نبود و یک نفر این وسط تصویر گرفت و سوژه رسانه ها کرد. او در ۴ بازی که گفته می شود حضور نداشت. فقط دو تصویر از این مرد در رسانه ها موجود است و اگر با ۴ روسری در کنار زمین بوده آیا سایر تصویر ها وجود ندارند؟ فقط روز اول صبح و بعدازظهر در زمین مسابقه ها این مرد حضور داشت و بعدازظهر او را از زمین بیرون انداختند. کجا ۴ تا بازی در کنار زمین بود؟ فیلم بازی ها وجود دارد.

مرد تایلندی اصلاً سرمربی نبود! ، ادعای تازه در کبدی زنان/ دختر رییس فدراسیون

مدیر فنی تیم ملی کبدی زنان در پاسخ به این پرسش که آیا هر کسی مسئله را گردن دیگری می اندازد گفت: در این خصوص فدراسیون باید پاسخگو باشد. من هیچ دخل و تصرفی راجع به رحیمی نژاد ندارم و در این مورد هم اظهار نظر نمی کنم. فدراسیون به من ربطی ندارد. من مدیر فنی تیم ملی بودم ولی علت اخراج رحیمی نژاد را از فدراسیون پرسیدم به من گفته شد باید جوابگو باشد و نظارتش را زیاد می کرد. او به عنوان ناظر فدراسیون در سالن بوده و باید نظارت می کرده است و اکنون باید جوابگو باشد.

او در آخر گفت: زن رحیمی نژاد هم طبق قانون اجازه نشستن روی نیمکت را به او نداده است و او از کناره های زمین جهت حمایت از بازیکنانش نظاره گر بود. رحیمی نژاد باید همان موقع گزارش این عنوان را ارائه می داد. زن رحیمی نژاد به خاطر کوچک ترین مسئله اجازه شروع مسابقه ها را نمی دهد و خیلی آدم مقیدی هست. اگر مشکلی باشد اصلا اجازه شروع مسابقه ها را نمی دهد و هر لحظه به قوانین احترام می گذارد. اکنون هم از او انتظار می رفت که دقت بیشتری می کرد.شط

واژه های کلیدی: تصویر | مسابقه | برگزاری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs